SmartControl II

SmartControl II 1.40

Darmowy
Accesses and modifies system color settings
Ocena
3.4  (13 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
1.40.002 (Zobacz wszystkie)
Monitor and modify color visualization parameters of the system and third-party applications via the Display Data Channel Command Interface protocols. The suite accesses hardware settings of the monitor and adjusts them with an option to revert the last changes.
SmartControl II to narzędzie, które umożliwia regulację monitora i ustawienia kolorów za pomocą Display Data Channel Command Interface (DDC/CI) protokół. Wszystkie ustawienia na wyświetlaczu odbywa się poprzez oprogramowanie, aby wyeliminować konieczność korzystania z monitora na ekranie (OSD).
Monitor wydajności mogą się różnić w zależności od karty graficznej, komputer, światła i innych czynników środowiskowych. Aby uzyskać najlepsze zdjęcia na monitorze wymaga od ciebie, aby dostosować go do swojej wyjątkowej atmosferze. Niestety, sterowanie ręczne dostępne dla ustawienia obrazu często nie jest łatwe. Prawidłowa regulacja (strojenie) wymaga łatwy w użyciu program, który przechodzi przez proces krok po kroku, aby uzyskać lepszą ogólną jakość obrazu.
Aktualizacja informacji: