SmartControl II

SmartControl II 1.40

Zdarma
Accesses and modifies system color settings
Hodnocení
3.4  (13 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
1.40.002 (Zobrazit všechny)
Monitor and modify color visualization parameters of the system and third-party applications via the Display Data Channel Command Interface protocols. The suite accesses hardware settings of the monitor and adjusts them with an option to revert the last changes.
SmartControl II je softwarový nástroj, který umožňuje nastavení monitoru a barevné ladění pomocí Display Data Channel Command Interface (DDC/CI) protokolu. Všechny úpravy zobrazení jsou ovládány přes software k odstranění je třeba použít sledovat on-screen display (OSD).
Sledovat výkon se může lišit vzhledem ke grafické kartě, hostitelského počítače, světelné podmínky a další faktory životního prostředí. S cílem získat nejlepší obraz na monitoru vyžaduje, abyste upravit ho pro své jedinečné nastavení. Bohužel, ruční ovládání je k dispozici na vyladění obrazu se často ukáže být náročné. Správné nastavení (ladění) vyžaduje snadno použitelný program, který prochází krok-za-krokem procesu, aby získali nejlepší celkovou kvalitu obrazu.
Informace aktualizovány: